Haber

Nazar değdi! Hasta olduğunu açıklayan Aleyna Tilki, bir süredir şarkı söyleyemeyeceğini açıkladı.

Hem mesleğiyle hem de özel hayatıyla sıkça gündem olan genç müzisyen Aleyna Tilki’yi tanımayan yoktur. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü isim, bu kez ses tellerinde oluşan hasar nedeniyle bir süredir şarkı söyleyemediğini takipçileriyle paylaştı. Gelin Aleyna Tilki’nin paylaşımına birlikte göz atalım…

2016 yılında Emrah Karaduman’ın ‘Cevap Çalıyor’ adlı şarkısında solist olarak hayatımıza giren genç şarkıcı Aleyna Tilki, son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri.

Sadece kariyeriyle değil özel hayatıyla da gündeme gelen genç şarkıcı, son olarak Hiranur Vakfı’nda yaşanan iğrenç olayla ilgili bir sosyal medya kullanıcısının yaptığı asılsız yoruma verdiği yanıtla gündeme geldi.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Fox, bu kez ses tellerinin zarar gördüğünü ve bir süre daha şarkı söyleyemeyeceğini duyurdu.

Geçmiş konserinden bir görüntü paylaşan Tilki, “Son zamanlarda yaşadığım zor zamanlar nedeniyle ses terlerim yırtılıyor ve bir süre şarkı söyleyemeyeceğim.” “Tekrar şarkı söyleyene kadar performansımı izliyorum ve sesimin değerini tekrar tekrar anlıyorum. Sesini açıp sonuna kadar dinle, çok güzel bir tbt” diye yazdı.

Güzel müzisyenin acı haberinin ardından binlerce geçmiş olsun dilekleri geldi.

Aleyna Tilki’ye buradan geçmiş olsun diyoruz, umarız bir an önce sağlığına kavuşur…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu